רוטר
02.07.2024
רוטר
בחזרה לסקופים

מחר ידון בג''ץ בעתירה להכנסת פצועים וחולים מעזה לטיפול רפואי בישראל

12019,892
התראות
העתירה מפרטת את פסיקות בג"ץ שכפה על המדינה להכניס פצועים וחולים עזתים במשך השנים גם בעת מלחמה.

https://x.com/Meshilut/status/1807329382895169918?s=19.twitter
120 תגובותמיון לפי
  • למה? הייתה ההתנתקות. אנחנו לא חייבים להם כלום. שילכו למצרים או לשאר העולם. מוס...
  • טוב, גם הם מטפלים בשלנו בשיפא
  • ספויילר: תומכי בגצ יעדרו מהאשכול
  • למה לדון? חבל על כל יום. תכניסו אותם כבר עכשיו
    לדלג גם על בידוק בטחוני
  • מעניין אם וועדת החקירה תחקור אשמים גם שם
  • איזו חוצפה!!
    אין לי מילים.
  • אני מאמין שהם יקבלו את העתירה כי זה נגד היהודים
  • פשוט קרקס עם העתירות האלה
  • מה הטירוף הזה גם רוצחים בנו וגם נטפל בהם צריך לעשות לזה סטןפ. אחר כך רק יעבדו בא...
  • עכשיו דמיינו שהיום ה8 באוקטובר 2023 ואתם קוראים ידיעת העתיד זו...שיתנו לעזתים לה...
  • שבגץ ידחוף את הפלסטיזים לתחת שלו .מוסד אנטישמי דיקטטורי .
  • למה לא להעביר לנתב''ג ושיצאו לירדן, מצרים או לאחים שלהם באירובה או סין?
  • לאשפז באותו חדר איתם בבית חולים. מדינה חולה!!!! נאורי עז אדין אל קפלן מתמוגגים מ...
  • רוב השופטים בבג''צ הם אנשי מרצ. הציפו את ישראל באריתראים ופלסטינים שונאי ישראל ו...
  • מי הם ומה תפקידם ? רב הנזק על התועלת
  • יש למישהו ספק מה תהיה התוצאה בדיון ?
  • אני רק שאלה. למה לא עושים בית חולים שדה בעזה יהיו הרבה רופאים סרבנים שישמחו לטפל...
  • אפשר להקים מחסומי אש זה מותר עיין ערך קפלן
  • רפורמה משפטית צריכה לעלות עוד השבוע לקריאה שנייה השלישית. יש מספיק חברים באופוזי...
  • יש לכם ספק לאיזה גוש פוליטי משתייכים העותרים? עכשיו תשאלו את עצמכם אם אתם רוצים ...
  • בגלל זה צריך שם רק הרוגים
    עליהם אין עתירה לבגץ
  • לא לבוא יותר בטענות לבג״ץ, אלא למנהיגות יהודית שנותנת לגיטימיות למוסד הפרוגרסיבי...
  • מצויין צריך לעדד בבגץ כמה שיותר הזיות כאלו כדי לחשוף לציבור להכין את הציבור לרפו...
  • איך אפשר להמשיך מפה ? צריך מחתרת יהודית שתבצע פיגועים נגד הממסד בג"ץ צריך לרדת מ...
  • שבגץ ילך לעזה וישלוט שם ובא לציון גואל
  • לפי בגץ לחרדים לא מגיע טיפול רפואי ולנאצים כן
  • בגץ שכירים על מלא של קטאר. אין הסבר אחר.
  • בושה! אלה שטיפלו בהם נכנסו ושחטו את תושבי העוטף.
  • צעד חיובי ביותר זה יחזק את תדמיתה המוסרי של ישראל וייתן תנופה אדירה להסברה ,צעד ...
  • בגץ שיטפל בנאצים בבית המשפט העליון
    אם הוא רוצה.
  • מדינה חולה
    העיקר, מדמיינים מוסר אנושי כנכון ומוסר רוח ישראל סבא כמעוות.

• גאולה מיידית לעם ישראל .
    אין צורך בבחירות יותר ,צפון קוריאה זה כאן .
  • יריקה בפנים של כל לוחם וחלל צה''ל פלוס עינויי תופת למשפחות השכולות מאיפה כל הטוב...
  • רגע בשבילם ההפגנות כל שבוע ?...
  • מקווה שהעתירה כוללת הזרקת רעל לכול אחד מהם כי אם לא מה הטעם להכניס אותם לכאן?!
  • תסכול חוסר אונים מול הטרלול הזה
  • בס''ד - תרשמו לפניכם : יום אחד עוד נשמע על דיון בבג''ץ בנושאים הבאים - ברית מילה...
  • בג''צ מקדים את סופו אם לא יעיף אותם מכל המדרגות 1. לא בסמכותו לדון בנושאים כאלה ...
  • רישעות לשמה
    הכנסת פצועים וחולים מעזה לטיפול רפואי בישראל
  • צריך להערך כמו שצריך לקבלת הפצועים והחולים מעזה. לזרוק מבתי החולים שלנו חולים ופ...
  • יש למדינה אינטרס לאפשר את זה גם כדי להראות לעולם שהיא נגד החמאס ולא נגד הציבור ה...
  • אנשים ללא מושג במשפט ציבורי וסדרי הדין מטנפים על בגץ כאילו זה מדור הספורט
  • רק במדינה מטורפת כמו שלנו הממשלה עוזרת לאוייבים שלה
  • השכפץ שלנו חח בשביל זה שרפו את המדינה?
  • שיעשו על זה פסקת התגברות ואני רוצה לראות את הישראלי שיעז להתנגד לזה
  • עצם העובדה שבגץ לא זרק אותם מכל המדרגות...מעיד על היותו של בגץ מנותק מהעם!
  • לפי העתירה מדובר על לצאת לחו''ל. למישהו יש מושג אם זה באמת לישראל?
  • ״רופאים לזכויות אשם״ זה לא אותם אלה שהשביתו את כל הרפואה בארץ בזמן ההפגנות נגד ה...
  • מי שחושב שאחרי שצהל ייצא מעזה ישראל לא תחויב בידי בג''ץ להמשיך לספק להם אוכל ומ...
  • עצם העובדה שלא נדחה על הסף מלמד בג''צ בעל כוח ושררה מוגזמים יתר על המידה. וללא ק...
  • ואת החולים מבין שופטי בג''ץ או משפחותיהם נשלח לבית חולים שיפא
  • מה הקשר בגץ , זה לא נושא בטחוני ?? בגץ אמור לשפוט בענייני פנים במדינה ולא בעניי...
  • חבר שואל מה עם המחלות שהם יביאו איתם ?? פטריות מסוכנות ועוד..
  • בסדום הקרויה ישראל. יש מצב לכאורה שיפנו מחלקות אורטופדיות ומכוני שיקום לטובת החמ...
  • מצויין. ככה מבינים יותר ויותר כמה נזק הבג״ץ הזה.
  • חלם בריבע ! כל סיפורי חלם ההיסטורית יחשבו גאונות ביחס למה שהשמאל מחולל בארץ בכלל...
  • לא לא ולא...יש מצריים...אני מסרב שאף שקל מהמיסים שאני משלם ילך לטיפול בעזתים
  • ״ידון״…… הוא רק ישמיע את פסיקתו הברורה מאליה…. ושמישהו יעז להמרות את פיו.
  • הטירוף נמשך כאילו כלום לא קרה
  • בעבר בג''ץ כבר חייב את הממשלה לטפל בנשות בכירי החמאס חולות הסרטן בישראל התירוץ ה...
  • גם במלחמת העולם השניה זה היה (נראה לכם?) הכניסו נאצים לתוך גבולות בריה״מ כדי לטפ...
  • חרפה של ממש. בני אדם(?) הזויים.
  • בגץ ממשיך בכל הכוח כל יום עם דבר חדש
  • לדעתי צריך להכניס את החולים מעזה
    אך ורק כדי לחסל אותם עד האחרון שבהם.
  • הדיקטטורה חסרת המעצורים לא מפסיקה להשתולל פעם זה דיאטנית לנוחבות פעם זה להכניס פ...