רוטר
24.06.2024
רוטר
בחזרה לסקופים

שר המשפטים יריב לוין לשופטי העליון: ''אני לא מבין למה משלמים לי משכורת אם אתם קובעים הכול. אתם שמים את עצמכם מעל הממשלה והכנסת''

שר המשפטים יריב לוין לשופטי העליון: ''אני לא מבין למה משלמים לי משכורת אם אתם קובעים הכול. אתם שמים את עצמכם מעל הממשלה והכנסת''פוליטיקהקרדיט: FLASH90
2087,981
התראות
פרסום ראשון: שר המשפטים יריב לוין נגד שופטי העליון:במהלך ישיבת הוועדה לבחירת שופטים הטיח לוין בשופטים שיושבים בוועדה( פוגלמן, עמית ודפנה ברק ארז): "אני לא מבין למה משלמים לי משכורת אם אתם קובעים הכול". לוין התייחס לפסקי הדין של הסבירות והנבצרות ואמר לשופטים: אתם שמים את עצמכם מעל הממשלה והכנסת. השופטים לא הגיבו.
לוין לשופט עמית: אתה שופט מוערך אבל יש כלפיך מחלוקת גדולה בעם. אתה תהיה נשיא אבל לא על דעתי.
לוין לא קבע מועד נוסף לבחירת נשיא ושופטים. בישיבה עלה הצורך מצד השופטת דפנה ברק ארז למנות שופטות לעליון במקום חיות וברון

https://twitter.com/aviadglickman/status/1747245376392798549
208 תגובותמיון לפי
  • מה הנכלולי הזה רוצה עכשיו
    והאם להחזיר אותו לשיעורי אזרחות לשיעור הפרדת רשויות?
  • ++10000 לא לעולם חוסן. השיבה שופטינו כבראשונה ויועצינו כבתחילה
  • גם הם לא מבינים אבל זה כפוף לחוק וכידוע אין דבר מעל השופטים זולת מרות החוק אה בע...
  • החונטה לא תשחרר את אחיזתה בקלות
  • ומה חשוב לדפנה ברק ארז? שיהיו שופטות ולא שופטים...ואלה מנהלים את החיים שלנו אלוה...
  • ניכר שלוין סיגל שפה מעודנת עם החונטה
  • אנחנו כבר לא דמוקרטיה. אין מדינה בעולם שמערכת המשפט שלה השתלטה ככה על הרשויות הא...