רוטר
28.06.2024
רוטר
בחזרה למשפטים

הכלב שלי נתן למישהי מכה כשהוא קשור וברצועה

81,008
התראות
אישתי הלכה עם הכלב ( רועה בלגי ) בשעות הערב ושוחחה בטלפון . עברה מאחוריה מישהי על שביל ההליכה וכאשר חלפה על פני הכלב הוא נתן לה מכה . לא נשיכה אלה מכה תוך עדי תנועה . יש סימן של שני שניים קדמיות וכחול סביב המכה . יצרנו עימה קשר והיא הלכה לבית החולים ששחררו אותה משם עם פולידין ולבדוק האם הכלב מחוסן ( כמובן שכן ) . מן הסתם ההינו עימה בקשר שישי ובמוצ"ש . היום בבוקר יצרנו עימה קשר לבדוק לשלומה ושלחנו לה סלסלת פירות . בשעה 14 יצרה עצמנו קשר האחות וביקשה פיצוי כספי על 5000 ש"ח בתמורה למחיקת התלונה במשטרה ובמשרד הבריאות ( אין לי הקלטה לכך הרשמקול לא עבד ) ופיצוי על עוצמת הנפש .
יש למישהו עצה כיצד עלי לפעול ?
8 תגובותמיון לפי
  • זו סחיטה. תבדקו בביטוח שלכם אם יש ביטוח כלשהו על בע'ח. לפעמים בביטוח תכולה יש סע...
  • למה להחזיק כלב בכלל ולהגיע למצבים האלה ?
    אלא אם אתם גרים ביישוב מחוץ לעיר.
  • תודה רבה על התשובות ראשית הגברת לא מעוניינת לרדת מהסכום , ולטענתה הוא ימשיך לעלו...
  • ממה שאני יודע כל עוד אין לה נזק מוכח היא יכולה לבקש פיצוי רק עבור בית החולים. אם...
  • הצעות\כיצד להתנהל בדרישת פיצוי\כופר כזו.."בשעה 14 יצרה עצמנו קשר *האחות* וביקשה....
  • לדעתי אל תוותר יש פה סחיטה ברורה אבל מוזר, איזו מין מכה... יש סימן של שני שניים ...